Prihláška do kurzů ,/ceník,/ nahrazování lekcí/

25.08.2018 20:23

Prihláška do kurzů

Dobrý den.

Kdo máte zájem o cvičení SM systém přihlaste se prostřednictvím emailu a nezapomeňte připsat telefon !!

Hned jakmile budou kurzy naplněné, pošlu časy kurzů se  jmenným seznamem, 

Dny a časy kurzů si můžete zvolit takto:

Napište mi Vaše požadavky na den, čas a stupeň pokročilosti dle tohoto vzoru a nezapomeňte napsat Vaše všechny časové možností .Kurzy se snažím vytvořit na míru. Kdo zaváhá s přihláškou, bude mít menší šanci výběru.

Kurzy budou probíhat od pondělí do čtvrtka od  14,00 do večera (nejpozději do 19,30 konec). V dřívějších hodinách středa- pátek od 10,00 do 14,00

Vzor: ,, Hlásím se k pravidelnému cvičení každý týden do kurzu
pro začátečníky- /- mírně pokročilé -/- pokročilé ,
vyhovuje mi např. pon., pá. od 16,00 do 19,00, út od 15,30 do 18,00,  stř, pá, od 11 -17,00
, nebo mám střídavou pracovní dobu, takže  vyhovuje mi nejvíce pondělí od 16,00 do 18,00, středa od 14,00 do 16,00 a pátek od 10,00, a kurzy budu střídat dle směn
popř. další požadavky".
Pokud si nevíte rady, volejte.

 

Začátečníci jsou všichni, kteří  absolvovali alespoň jednu individuální hodinu a cvičí zatím jen na židličce, nebo ještě nezvládají to co mírně pokročilí.

 

Mírně pokročilí jsou ti, kteří úspěšně zvládli začátečníky, zvládají samostatně na dvou nohách ve stoje bez větších potíží sestavy přední, zadní i boční , tj 12-20 cviků, začínají na 1 noze a rotace horní částí těla

 

Pokročilí jsou ti, , kteří absolvovali kurzy pro mírně pokročilé. Cvičí na jedné noze cviky ve stoje bez potíží. Sestavy přední, zadní i boční na vnitřní i vnější ruku a rotace horní částí těla.

No a samozřejmě ti co cvičí již na jedné noze i v rotacích horního i dolního pletence, cviky na nohy  a cviky s tyčemi jsou také pokročilí.

 

Počet lidí v kurzech je max 8,

 Cena pro začátečníky je 200 Kč/60 min, pro ostatní pokročilosti 180 Kč/ 60min

 

Náhrady

Kdo má nějaké nevychozené jednotky z minulých kurzů, můžete si je

1. vždy po zaplacení nového kurzu převést a nahradit.

2. Pokud se nahlásíte, zaplatíte kurz a z nějakého důvodu nebudete moct nastoupit, platí bod 1, nebo můžete za sebe najít náhradu. Nelze požadovat vrácení kurzovného.

3. pokud se Vám stane, že z nějakého důvodu nepřijdete do svého kurzu, můžete si jednotku nahradit v jakémkoliv kurzu Vaší pokročilosti- bez ohlášení, omluvy, či udání důvodu.

 

 

 

Děkuji a těšíme se na Vás i na nové podněty.